FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Bookshelves 14929221

nr 1492 9221

BOOKSHELVES

3 hyllplan. Length: 78, wear, damages.

3 hyllplan. Bredd: 78 cm

Condition: slitage, skador

SEK 500

Monday September 26 2022
at 19:24:12